نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ابراز علاقه بی شرمانه دختر خاله به من

2117
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry ابراز علاقه بی شرمانه دختر خاله به من

با سلام من پسری هستم دانشجو که همه اینطور میگن که خوش سیما و چارشونه هستم به طوریکه همه دختر ها شیفته من میشن اما متاسفانه خاله من جدیدا به شهر ما مهاجرت کرده و یه دختر پیش دانشگاهی با روابط اجتماعی بسیار پایین داره که به طور کلی خاله و دختر خاله کاملا مرموز هستند و مادرم هم میگه که اینارو اصلا نمی تونم درک کنم تا اینکه من به اصرار مادرم گفت که چون این دختر پدر نداره بیا تو مث برادرش باش و کمکش کن من هم با چاچوب اخلاقی و دلسوزانه هر کاری که از دستم بر می امد واسشون انجام میدادم و هر وقت هم که کاری داشتند من به مادرم اصرار می کردم که بیا باهم لریم من دوست نداشتم تنها برم خونشون تا اینکه یه روزی دختر خالم گفت که اهنگ ندارم گوش کنم حوصلم سر رفته و دلم گرفته مادر من هم به من اصرار کرد که برو فلشی که به ضبط ماشین هست رو بیا که دختر خالت اهنگ گوش کنه دلش گرفته منم بی غرض رفتم اوردمو و تو لپتاپش ریخت تا اینکه چند هفته بعد با لحنی زشت به خونمون زنگ زد که منظوره شما از اسم م--- که تو اهنگ همش میگه چیه؟ اسم دختر خاله من هم م--- هست وقتی که مادرم شنید این حرف رو تازه متوجه شد که تمام این لطف ها و کمک هایی بی دریغ من و خانودام به فکر ان ها از روی غرض بوده و این دختر خاله همش در فکر من بوده که شاید قصدشو داشتم این ماجرا خیلی خیلی به مادر من و خود من اسیب روانی زیادی وارد کرد که هر چی از دهن این خاله امده بیرون به من و خانواده ام گفت میتونم بگم که کاملا پست و بی شعور هستند تا اینکه مادرم به گریه بعد از چند ماه راضی به اشتی شد اما من کاملا از این دو نفر متنفر متنفر شدم به طوریکه تحمل دیدنشو نداشتم این ماجرا واسه 8 ماه پیشه به طوریکه من شخصا هیچ رابطه حضوری یا تلفنی یا نقل قول با اینا نداشتم تا اینکه چند روز قبل از یه شماره نا شناس به شماره همراه من تماس گرفته شد و من هم بدن خبر گفتم که شما رو نمی شناسم بعد متوجه شدم که همین دختر خاله بیشعور منه که خودشو معرفی کرد و گفت گوشیرو بده به خالم من هم از روی اعصبانیت گفتم که من دیگر نه خاله دارم و نه دختر خاله اشتباه گرفتید . الان که گذشته متوجه شدم که این ها فقط به دنبال تصاحب من هستند و مادر من از روی رضای خدا و ثواب به اجبار با ان ها ارتباط دارد من واقعا ارز لحاظ عاطفی 2 بار لطمه سنگینی دیدم چون به من تهمت خیلی خیلی بزرگیو زد و هنوز هم نمی تونم ببخشمش همش میگم که کاشکی ما یه جایی زندگی می کردیم که هیچ کسی از اقوام و فامیل دور بر ما نبود . من واقعا از لحاظ روحی لطمه دیدم و ارامشم کم شده شما اگر جای من بودید چه برخوردی با این ها میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن من حتی ذره ای به اندازه سر یک مورچه علاقه ای به دختر خاله ام ندارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ابراز علاقه بی شرمانه دختر خاله به من

چه داستان جالبی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام داداش
    برای خودت سخت نگیر قبلتر ها دخترها باید نگران مزاحمت های پسرها میبودند الان برعکس شده
    گاهی دخترهام واقعا مزاحمت ایجاد میکنند
    فقط بهت میگم
    سخت نگیر
    و زندگیت رو ادامه بده دیگه هم نیازی نیست کمکی بهشون بکنی

4. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

شما سخت نگیر شما که نیتت خیر بوده؟این طور نیست؟پس سخت نگیرید چون فقط خودتون اذیت میشید
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:16 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ارتباطتون رو کمرنگ کنید با خاله و دختر خاله ...

دیگه براشون کاری انجام ندید که اون رو از روی غرض بدونن ...

با بی تفاوتیه شما متوجه میشن که اون قضیه ی آهنگ و اسم فقط یه سوءتفاهم بوده و علاقه ای به دختر خالتون ندارید ...

شما هم زندگیتونو بکنید و بی توجه باشید بهشون که دوباره لطف های شما رو قصد و غرض ندونن .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. اولین و عاقلانه ترین کاری که به نظر من می شه کرد اینه که در درجه اول خودت رو اذیت نکنی و نزاری خشم و عصبانیت به تو احاطه پیدا کنه.
    چون تنها به خودت آسیب زدی و مشکلی رو هم حل نکردی.
    در مقابل ارتباطتون رو کاملا کم و قطع کنید. اقداماتی رو برنامه ریزی کنید که اصن چشمتون به چششون هم نیوفته.
    درصورت برخورد هم اصلن هیچ محلی نزاری. تا دوهزاری گیرش بیاد که هیچ ارزشی ندارن.
    و ذهنت رو دیگه درگیرش نکن و زندگیت رو با کمال آرامش ادامه بده.
    و این رو بدون که آدمای بیمار خیلی زیادی تو این جامعه وجود داره.
    فقط شما نیستید که با همچین مشکلی در ارتباطاتون مواجه هستید.
    که در درجه اول باید نزارید که این آدما به شما نفوذ کنن و باعث رنجیدگی شمابشن.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

آخه این موجود ارزششو داره که به خاطرش خودتو اذیت کنی ؟ :\ دختره ی بندال :|

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد